14 marca 2018

Powoli witam wiosnę

W tym roku ferie przywitały nas śniegiem i tęgim mrozem - dzieciaki skorzystały, bo w końcu mogły pojeździć na sankach (miałam napisać, że mogły pobiegać na świeżym powietrzu, ale w zimie to rzecz wątpliwa, zważywszy na to, że mieszkamy w pobliżu najbardziej zasmogowanych miast w Polsce).

Powoli budzę się z zimowego otępienia, pożegnałam już zimową kurkę i kozaki (mam nadzieję, że śniegi już nie wrócą na Wielkanoc!). Stopniowo wprowadzam wiosenne akcenty. Wystarczyło przearanżować przestrzeń i pochować jelonki i szyszki. Wróciły miętowe dodatki, pojawiły się zajączki, wydziergałam kwiecistą poduchę. Nie ma zbyt wielu nowości oprócz paru drobiazgów z Pepco, które wyjątkowo przypadły mi do gustu, wszak uwielbiam sukulenty (muszę sobie sprawić parę nowych w miejsce tych, które mi zmarniały przez zimę).

Ciągle mam w głowie kilka zmian, które chcę wprowadzić zwłaszcza w dużym pokoju, ale zastanawiam się, czy nie lepiej najpierw zrobić wielkiego remontu, a zanosi się na niego od dawna. I marzy mi się biblioteczka, bo moja witrynka już nie zmieści więcej książek. O zmianach - jeśli dojdą do skutku - na pewno się dowiecie :-)


7 komentarzy:

 1. Śliczne dekoracje stworzyłaś. Dom we wiosennej szacie pięknie wygląda. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba Twoja pukająca do drzwi wiosna. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudnie u Ciebie...bardzo mi si epodoba jak świetnie łączyśz kolory z białym, czarnym,drewnem i metalem....to trzeba czuć i jesteś ekspertką w tym temacie...pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie się u Ciebie zrobiło :)
  Uwielbiam dekoracje w takich barwach.
  Ślicznie.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne dekoracje. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zawsze pomyslowo i oryginalnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne poduchy!!!
  I ja już zaczęłam witać się z wiosną ....a tu jak dziś sypnęło śniegiem!!!! Biało jest!!!! :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zostawienie komentarza!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...